top of page
 • מה מיוחד בלוח המחיק של Bclear בי קליר?
  Bclear הוא מותג המתמחה בכל עולם הלוחות המחיקים. המיקוד הספציפי מאפשר לנו להקפיד שכל הלוחות מיוצרים באיכות בלתי מתפשרת ובמחיר אטרקטיבי. אנו מציעים מגוון סוגים בהתאם לצרכים: לוחות מחיקים מזכוכית וממגנט; לוחות ניידים עם רגליים וחצובה; לוחות עם התקנה לכל קיר. תוכלו לבחור מתוך קולקציית הלוחות המחיקים את: הסוג (לוח זכוכית, לוח מגנטי או לוח שעם), הצבע (לוח זכוכית שקוף, צבעוני או שחור) והגודל של הלוח, יחד עם אחריות והתקנה מקצועית.
 • מה היתרון בלוח מחיק מזכוכית מחוסמת?
  זכוכית מחוסמת היא זכוכית שעברה חימום לטמפרטורה של 700 מעולת וקוררה מיד. תהליך זה הופך את לוח הזכוכית לחזק פי 5, מאשר זכוכית רגילה ומפחית התקדמות של סדקים במקרה של פגיעה חזקה. כך הלוח המחיק מזכוכית הופך לבטיחותי ועמיד יותר. כל לוחות הזכוכית של Bclear מיוצרים מזכוכית מחוסמת.
 • למה לוחות זכוכית אקסטרה קליר שקופים יותר?
  זכוכית אקסטרא קליר (Extra Clear) הינה זכוכית נטולת עופרת. הוצאנו את העופרת בתהליך הייצור, כדי לא לפגוע בשקיפות הלוח ולהימנע מגוון ירקרק. ספקי לוחות שלא מוצאים את העופרת, גורמים לכך שהלוח הלבן יראה ירקרק. כל הלוחות שאנו משווקים הם בעלי זכוכית אקסטרה קליר (Extra Clear). כך הלוח הלבן נראה לבן צח כשלג, השחור עמוק והלוחות הצבעוניים זוכים למראה חיוני ונקי.
 • מה ההבדל בין לוח זכוכית ללוח פורמייקה?
  לוח זכוכית מעוצב ונראה טוב יותר מלוח פורמייקה. בנוסף ללוח זכוכית מחיקות מושלמת, כלומר אינו סופג את צבע הטוש ולכן לא נשארים עליו סמנים וכתמים. בלוח פורמייקה לעומת זאת נשארים סימני המחיקה לאחר תקופה קצרה. לוח הזכוכית יחזיק ויישאר נקי יותר מהקיר שעליו הוא מותקן.
 • איך לא רואים את סימני המחיקה בלוח זכוכית?
  אחת התכונות המרכזיות של לוח מחיק מזכוכית, לעומת לוחות העשויים מחומרים אחרים, היא המחיקות המושלמת. הזכוכית היא חומר שאינו סופג את צבע הטוש ולכן לא נשארים על לוח הזכוכית סימני מחיקה וכתמים. לוח הזכוכית נשאר נקי למשך שנים. אנחנו בטוחים ביכולת המחיקה של לוח הזכוכית, ולכן מעניקים אחריות של 10 שנים.
 • האם כל הלוחות המחיקים גם מגנטים?
  כן, כל הלוחות המחיקים שלנו מגנטים (גם הניידים), מלבד לוח הזכוכית השקוף מסדרת Frost. בגב כל לוח זכוכית מוצמד לוח מתכת, שמאפשר להצמיד מסמכים ותמונות ללוח בעזרת מגנט. כך הלוח המחיק משמש גם כלוח מודעות מגנטי ופרקטי. ניתן להשיג מגנטים מעוצבים אצלנו במחלקת האביזרים במחיר עלות כשירות ללקוחות.
 • מה ההבדל בין התקנת לוח זכוכית נסתרת להתקנה קלאסית של לוח זכוכית?
  לוח זכוכית קלאסי הוא לוח עם 4-6 פינים (ספייסרים). בהתאם לגודל הלוח מקבעים את הלוח לקיר ומקנים לו את המראה הצף. מראה הספייסרים עדין - הם עגולים, בצבע כסף וממוקמים בקצוות הלוח. לוח זכוכית עם התקנה נסתרת הוא הדור הבא של לוחות הזכוכית, והלוח הנמכר ביותר שלנו. בניגוד ללוח הקלאסי ללוח זה אין ספייסרים וההתקנה שלו נעשית על גבי 2 מסילות בגב הלוח. בהתקנה נסתרת מראההלוח נקי (רק זכוכית מלפנים) ופינות הלוח מעוגלות.
 • האם ניתן להתקין לוח זכוכית על קיר גבס ועל קיר מעוגל?
  כן, ניתן להתקין לוח על כל קיר: גבס, בטון ובממ"ד. רוב ההתקנות שלנו הן על קיר גבס. המתקינים משתמשים בדיבלים וברגים מיוחדים בעלי כושר נשיאה רב. המתקנים מומחים בהתאמת פתרון הנדסי, ומצליחים להתקין לוחות מחיקים גם על קירות מעוגלים ומשופעים. במקרים של "קיר עם בטן" נשתמש בפינים מיוחדים (ספייסרים) ליצירת המרווח הרצוי, תוך התייחסות למשקל הלוח שיש לשאת. כל ההתקנה נקייה בלי פירור.
 • האם מבצעים התקנות בכל הארץ ומי מבצע את ההתקנה?
  כן, DEB מבצעת התקנות בפריסה ארצית, תוך 7 ימי עסקים מיום ההזמנה. ההתקנה מבוצעת ע"י צוות מתקינים של המותג בי-קליר, שעברו הכשרה מקצועית ומאושרים ע"י היבואן. המתקינים מתמחים במתן פתרונות הנדסיים להתקנת כל לוח בכל חלל וקיר. ההתקנה מבוצעת תוך: עמידה בזמנים, שמירה על הניקיון ושירות קשוב.
 • מהי תקופת האחריות ללוחות זכוכית וללוחות המחיקים ומה היא כוללת?
  תקופת האחריות ללוחות הזכוכית המחיקים (Bclear) הינה ל-15 שנים! 15 שנים בהם אנחנו ב- DEB מתחייבים למחיקות מושלמת, שלא משאירה סימנים או כתמי צבע, ולצביעה של הלוח - שלא מתקלפת. פשוט כי אנו מאמינים באיכות של כל הלוחות. הכל שקוף כאן בתקנון אתר.
 • האם המחירים באתר כוללים מע"מ? "
  כן, כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ. שימו לב שמחיר המוצר מתעדכן רק לאחר שתבחרו את גודל המוצר וסוג המשלוח, שניהם יחד.
 • האם יש הנחה על הזמנות גדולות?
  בהחלט כן, אנחנו מספקים לוחות מחיקים בקנייה מרוכזת ורכישה בכמות גדולה: לחברות, למשרדים, למוסדות חינוך ולפרויקטים גדולים. אנו ערוכים במלאי לספק עשרות לוחות בהתאם לצורך. מנהלי רכש, מעצבי פנים, אדריכלים, יזמים וקבלנים - מוזמנים ליצור קשר או להתקשר 052-3347579, כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת.
 • האם הקניה באתר מאובטחת?
  בהחלט! האתר מאובטח בטכנולוגית SSL והקניה נעשית ישירות מול פייפל או חברת האשראי. פרטי האשראי אינם נמסרים אלינו ל-DEB.
bottom of page