לוח שעם איכותי, לוח שעם לנעיצה, לוח מודעות משעם, לוח שעם לחדר ילדים, לוח שעם לעבודה בבית

לוחות שעם לנעיצה

DEB - לוח שעם איכותי, לוח שעם לחדר עבודה, לחדר צוות, לוח שעם ללוח מודעות של המותג ביקליר Bclear

מה היתרונות של לוח השעם?

| עיצוב מודרני עם מסגרת או ללא בצפוי בד או שעם
עמידות לא מתפורר עץ יצוק לא קרטון
איכות שכבה עבה של שעם בתהליך ייצור מוקפד
מחיר נמוך ביחס לאיכות

מה מיוחד בלוח השעם של Bclear?

לוח שעם שהוא גם שימושי וגם פריט עיצובי. Bclear השיקה סדרה של לוחות שעם מעוצבים בקו נקי וחדשני. קולקציית לוחות שעם: עם מסגרת או בלי, בציפוי בד או שעם טבעי. 

האיכות של לוח השעם היא לא כמו פעם. הלוח מיוצר עם שכבה עבה של שעם, גב עץ יצוק ומסגרת עץ חזקה נראית או נסתרת. 

 

מי כבר נהנה מלוחות נעיצה?

לוחות השעם של Bclear הם להיט: בחברות, במשרדים, לעובדים מהבית ולחדרי ילדים. הלוחות משמשים כלוחות מעוצבים, כלוחות מודעות לבניין, לכיתה ולמסעדה.

לוח שעם ששומר על איכות הסביבה

בשנים האחרונות לוחות מעוצבים הפכו להיות נחלתו של כל משרד ובית עסק והם אף משמשים את המרחב הביתי לא פחות. הם פונקציונליים, אך באותה העת נאים למראה ויכולים לשמש כמוקד ויזואלי בחלל. ניתן להשתמש בהם כלוחות מודעות, פריט הכרחי לתצוגות, אלבום תמונות יצירתי, מזכרת או כחלק מפעילות לילדים ולמבוגרים.

כיום, החשיבות לשמירה על איכות הסביבה עלתה מדרגה והמודעות שינתה את הרגלי הצריכה שלנו ומעודדת אותנו לקנות חכם יותר וטבעי יותר. לוחות עשויים שעם הם פתרון נהדר שמשלב שיק ובאותה העת עונה על הפן האקולוגי. שעם הינו חומר המופק מעץ אלון השעם ומשמש למוצרי צריכה רבים בזכות עמידותו.

לוח שעם מתאים באופן אופטימלי למגוון צרכים בבית כמו גם מחוצה לו, מחדרי ילדים ועד למטלות בעבודה. הוא נח במיוחד לתחזוקה; ניתן לתלות עליו בקלות תכנים בעזרת נעצים מיוחדים ולהסירם בקלות ובכך לפנות מקום לתוכן חדש. לוחות שעם מגיעים בגדלים שונים כמו גם בעיצובים שונים, עם מסגרת או בלי, כך תוכלו למצוא את הלוח המתאים במיוחד לשימוש שלכם.

סדר בבלאגן בעזרת לוח שעם

בעולם בו כמות המידע שאנחנו נדרשים לזכור גוברת, חשוב להקדיש רגע וליצור פינה ויזואלית, נוחה ומעוצבת בה ניתן לרכז אינפורמציה חשובה ורשימת מטלות על מנת לפשט את השלמתן בהמשך. אסכולות שונות מלמדות כי על ידי פירוט המטלות היומיומיות על גבי נייר ניתן להקל על העומס המחשבתי היומיומי ובכך למנוע מתחים מיותרים. לוחות שעם הינם פתרון יעיל בדיוק לטובת מטרה זו, ניתן לתעל אותם לטובת לוח משימות ומטלות ובכך לייעל את עשייתן.

לא רק לעבודה - גם לשמור זיכרונות

כיום, מירב הזיכרונות שלנו נמצאים בסמארטפונים, אך לוח שעם הוא פלטפורמה מוחשית נהדרת ליצירת 'מיני אלבום תמונות' יצירתי ומעוצב. ניתן לתלות עליו תמונות מודפסות, לשלב אקססוריז ודקורציה, פרחים וכל דבר העולה על דעתכם עד לקבלת תוצאה מרהיבה וצבעונית שתוכל להשתלב בגאווה בכל פינה בבית. באותה הדרך תוכלו ליצור מתנות נהדרות עם טאץ' אישי למשפחה וחברים.

השראה היא שם המשחק

לוחות השראה הן דרך נהדרת להתחלת פרוייקט בעבודה או להתניע את הטיול הבא שלכם. זו דרך יצירתית וכיפית לאגד רעיונות מחשבתיים ויזואליים במקום אחד וליצור מהם זריקת מוטיבציה שתעודד אתכם להמשיך הלאה. היו מקוריים; הדפיסו תמונות, גזרו תמונות ממגזינים, הכינו רשימות, תוכלו לשלב נעצים מעוצבים או אף להכין נעצים מקוריים משלכם כל זאת על מנת ליצור את לוח ההשראה המרשים ביותר. כיום ניתן למצוא אין ספור סרטוני הדרכה ברשת שיתנו לכם רעיונות מדהימים לעיצוב הלוח המושלם.

אל תשכחו - השמיים הם הגבול

תהיו יצירתיים, חשבו על לוחות השעם כקנבסים ריקים שמחכים ליצירה שלכם, תוכלו ליצור בעזרתם פרויקטים נהדרים של 'עשה זאת בעצמך' או לייעד אותם כפתרון פרקטי ונח ללוח מודעות משפחתי או מעקב שיעורי הבית של הקטנטנים. הכל בהתאם לצרכים שלכם.

תשאירו הודעה ונחזור

DEB - לוח מחיק, לוח מגנטי, לוח זכוכית, לוח שעם, לוח נייד, לוח פליפצ'ארט, לוח תכנון, לוח לשולחן של המותג ביקליר Bclear
  • פייס של Bclear DEB מפיץ רשמי של

©2017 DryEraseBoard.co.il