לוח מחיק נייד, לוח מגנטי נייד, לוח פליפצ'ארט לחדר ישיבות להרצאה

לוחות מחיקים ניידים ופליפצ'ארט

 
DEB - לוח נייד, לוח מחיק עם גלגלים, לוח מחיק עם רגליים, לוח פליפצ'ארט, לוח עם נייר לסדנאות של המותג ביקליר Bclear

מה היתרונות של הלוח הנייד של מותג Bclear

| איכות לוח עם גב מתכת לא קרטון
עמידות הלוח לא מתפרק
רב תכליתי מחיק מגנטי ומתאים לנייר
ניידות לוח עם רגליים או גלגלים דו-צדדי
עצוב מראה יוקרתי ומודרני
מגנטי משטח מתחת למגנט

מה מיוחד בלוח מחיק עם רגליים?

קלות ההזזה, הגמישות, הרב שימושיות והחיסכון במקום הופכים את הלוח המחיק הנייד עם הרגליים או גלגלים, לכלי עבודה חובה בכל חדר ישיבות, הרצאה או קורס.
העיצוב היוקרתי וגימור מוקפד לא באים על חשבון קלות השימוש והרב תכליתיות של הלוח המגנטי ושל הפליפצ'ארט

DEB - לוח מחיק נייד ופליצ'ארט - כלי עבודה במשרד, בסדנה, בהרצאה, בהדרכה, למנחה, למרצה - לוח עם גליון נייר וגם מגנט של המותג ביקליר Bclear

מי משתמש בלוח מחיק נייד ככלי עבודה?

הלוח המגנטי והפליפ צ'ארט אידאלים עבור: מנהלים ועובדים בחדרי ישיבות; מרצים בקורסים ובהרצאות מנחים בסדנאות ומורים במוסדות חינוך. כל אלה משתמשים בלוח הנייד ככלי - להובלת תהליכים, לקבלת החלטות להדרכה ועוד.

על מנת להעשיר את החוויה הלימודית מומלץ להשתמש בלוח אשר משמש ככלי עזר נפוץ בתחומי ההוראה, ואשר הפך לפריט חובה במשרדים המודרניים. כלי עבודה שימושי זה מגדיל את האפשרויות העומדות בפנינו בעת העברת שיעור או מתן הרצאה ומסייע להדגיש אינפורמציה מסוימת על ידי הפיכתה לויזואלית. ניתן להשתמש בלוח ככלי אינטגרלי במהלך החוויה הלימודית, כפלטפורמה להפעלה, ככלי נלווה עליו יכתבו הערות או בכל דרך יצירתית שתעלה על דעתכם. ניתן להתאימו לפעילות לימודית וחוויתית כאחד ובעזרתו לשדרג מערך שיעור לילדים, כמו גם ישיבת מנהלים.

גמישות מקסימלית עם עיצוב לא מתפשר

לוח נייד מאפשר ליהנות מכל היתרונות הטמונים בלוח קבוע לקיר, יחד עם גמישות. שילוב זה הופך אותו לפופולרי בחדרי ישיבות ומנהלים, הרצאות, סדנאות ומוסדות חינוך.

לוחות ניידים מגיעים עם בסיס של רגליים או גלגלים אשר מאפשרים להזיזו ממקום למקום בקלות יתרה ובכך הופכים אותו לפתרון רב תכליתי. לוחות ניידים ישתלבו בחללים קטנים באופן אידיאלי היות והם ניתנים לאחסון לאחר סיום השימוש בהם, כמו גם משום שניתן להעמידם בכל נקודה בחדר בהתאם למבנה החלל. אין צורך בקידוח בקיר וניתן ליהנות מהלוח גם אם החלל שלכם כולו מוקף חלונות ואין אפשרויות תלייה אלטרנטיביות. חיסכון במקום הוא יתרון משמעותי, כמו גם ורסטיליות, אלו מאפשרים להשתמש בלוח נייד בודד בחללים שונים ולהתנייד איתו בפשטות, קלות ומהירות.

מלבד היותו פרקטי הלוח הנייד מגיע במגוון עיצובים ויעניק טאץ' יוקרתי ומודרני שישדרג את החלל. ניתן לבחור מגוון מסגרות, צבעים וציפויים בהתאם לדרישותיכם. כיום, קיים מגוון רחב של לוחות ניידים והם עונים על צרכיהם של עובדים, מנהלים, מרצים ומורים, אשר מאמצים אותם כפריט חובה. המוצר מתאים לפנים ולחוץ ובכך מגדיל את טווח השימוש בו.

ניתן למצוא לוחות ניידים בגדלים שונים ובמגוון אפשרויות; לוח נייד מחיק, לוח מגנטי ולוח זכוכית. ניתן לבחור לוח עם מסגור כהה, בהיר או ללא מסגור כלל בהתאם לקו העיצובי שאתם מתחברים אליו ומתאים לחלל. כמו כן, קיימים לוחות חד צדדיים ודו צדדיים לניצול מקסימלי של המשטח.

הלוח קל לתחזוקה, פשוט לרשום ולמחוק, לאחר סיום השימוש הלוח נותר נקי וללא סימנים ומוכן לפעם הבאה. במידה והלוח משלב בתוכו משטח מגנטי, ניתן להצמיד אליו דפים נוספים על ידי הצמדתם עם מגנט.

איך בוחרים את הדגם הנכון?

בחרו את הדגם שישמש אתכם באופן הטוב ביותר ויוסיף טאץ' עיצובי לחלל בדומה לאקססוריז יוקרתי. איך תדעו איזה מוצר הכי מתאים עבורכם? הגדירו את אופן השימוש במוצר, ומהן המטרות אותן הוא ישרת, ובאופן הבא תוכלו לבחור את הלוח הנייד המתאים ביותר עבורכם. והכי חשוב, אל תתפשרו, הקפידו על רכישת מוצר עמיד ואיכותי שישמש אתכם לזמן רב.

תשאירו הודעה ונחזור

DEB - לוח מחיק, לוח מגנטי, לוח זכוכית, לוח שעם, לוח נייד, לוח פליפצ'ארט, לוח תכנון, לוח לשולחן של המותג ביקליר Bclear
  • פייס של Bclear DEB מפיץ רשמי של

©2017 DryEraseBoard.co.il