top of page
חיפוש

איזה לוח מחיק מתאים לצרכים שלך?


אם הגעתם לפה כנראה שאתם מחפשים לוח מחיק, אבל במה לבחור? איזה סוג? ומה הולך היום?

בשביל לעשות סדר בדברים נחלק את הלוחות המחיקים ל-3 חלקים: לוחות מחיקים מזכוכית, לוחות מחיקים לבנים "רגילים" ולוחות ניידים.

ראשית צריך להחליט אם אנחנו רוצים לוח מחיק שיהיה קבוע על הקיר או לוח נייד על גלגלים (פליפצ'ארט או גדול יותר) שניתן לשנע בקלות. נתחיל בלוחות לתליה על קיר:

לוחות מחיקים לתליה על קיר

עולם הלוחות התפתח הרבה בשנים האחרונות, לוחות גיר מחיקים הם נחלת העבר והיום לוחות לבנים לכתיבה עם טושים מחיקים מחליפים את לוחות הגיר והיתרונות ברורים: מחיקה טובה יותר, דיוק רב יותר עם טושים מאשר עם גירים, טושים לא מלכלכים בניגוד לגיר ואם הלכתם לכיוון הזה אז כדאי לקנות לוח שיהיה גם מגנטי (ע"י שכבה של מתכת בחלקו האחורי של הלוח), כך הלוח יוכל לשמש גם כלוח מודעות בעזרת מגנטים וגם הלוח יהיה עמיד יותר (לוח לא מגנטי מגיע עם גב מקרטון).


 Bclear לוח מחיק מגנטי לבן של ביקליר
לוח מחיק מגנטי לבן

אבל ללוח המחיק הלבן הסטנדרטי יש גם חסרונות, כמו בלוח הגיר שניהם עשויים מעץ ועץ סופג חומרים. אתם מכירים את התופעה של לוח שנשאר מוכתם לאחר שימוש של שנה - שנתיים (לפעמים פחות) ואין אפשרות לנקות אותו גם עם תכשירים יעודים. אז מה עושים?

לוחות זכוכית מחיקים ומגנטים

שחקן חדש הגיע לעולם הלוחות המחיקים – לוח מחיק מזכוכית והיתרונות רבים: ראשית זכוכית בעלת כושר ספיגה נמוך עד כדי לא קיים כך שבעיית המחיקות נפתרה ובמקום לקנות לוח רגיל לשנה קיבלתם לוח לעשור לפחות. על זה תוסיפו את עניין העיצוב והנראות של לוח זכוכית ללא מסגרת וקיבלתם מוצר מנצח. אבל רגע, זכוכית לא יכולה להשבר? יכולה.. לכן תבדקו איזה לוח אתם קונים וכאן כבר קשה להתעלם מהלוחות של המותג Bclear (ביקליר) שאנו משווקים כי היתרונות רבים:


לוח מחיק לבן מזכוכית מגנטי מעוגל פליפצ'ארט זכוכית חלבי ביקליר Bclear
לוח פליפצ'ארט מזכוכית ולוח זכוכית עם פינות מעוגלות

זכוכית מחוסמת בטיחותית – זכוכית חזקה פי 5 מזכוכית רגילה ובמידה והצלחתם לשבור את הלוח הוא ייסדק ולא יתנפץ לכל עבר.

זכוכית אקסטרה קליר – כל הזכוכיות שלנו שקופות לחלוטין (זכוכית ללא עופרת) בניגוד לזכוכית רגילה שמקבלת גוון ירקרק שמשפיע על גוון הלוח, לוחות הזכוכית הלבנים של Bclear הם בצבע לבן שלג מרשים, הלוחות השחורים בצבע שחור עמוק והצבעוניים חיים ונעימים.

לוח מגנטי – כל הלוחות המחיקים שלנו (מלבד השקוף-קפוא) מגנטיים. איך זה עובד? לחלקו האחורי של הלוח מוצמד משטח מתכת שמקנה ללוח את יכולת המגנטיות שלו ובנוסף תורם לחיזוק של הלוח שכן לוח מגנטי עמיד בהרבה מלוח לא מגנטי. לשם שימוש בפיצ'ר יש להשתמש ב"סופר מגנט" – מגנט חזק במיוחד שיוכל לעבור את שכבת הזכוכית ולהתמגנט בצורה חזקה ללוח - ניתן למצוא בעמוד האביזרים שלנו, כל מגנט כזה יכול להחזיק כ 6 דפים.

אחריות – כל לוחות הזכוכית של המותג Bclear מגיעים עם 10 (!) שנות אחריות על רמת המחיקות ועל הצביעה של הלוח (שלא מתקלפת).

מגוון – ישנו מגוון גדול מאוד של מידות, צבעים וסוגים שונים כך שניתן להתאים לכל חלל.

מחיר – בניגוד לייצור אישי לפי מידה שעולה פי 2-3 יותר אנו משווקים לוחות בגדלים וסוגים קבועים מראש כך שתוכלו להתאים לוחות בצורה אישית לכל חלל ובמחיר נמוך של מידות "סטנדרט".


התקנת לוח מחיק זכוכית עם התקנה נסתרת Bclear
התקנה נסתרת או גלויה של לוח מחיק ע"י מתקין מקצועי

מה עם התקנה?

אנו מספקים שירותי הובלה והתקנה בפריסה ארצית עם אחריות שבר במהלך ההתקנה ותוך זמן קצת שלא עולה על 7 ימי עסקים, ניתן להתקין גם על קירות גבס ועץ. כמובן שתוכלו גם להתקין בעצמכם (אף שאנו לא ממליצים), נדרשים לפחות 2 אנשים להתקין לוח.

אז למי מתאים לוח מחיק מזכוכית?

לכולם.. הלקוחות שלנו מגיעים ממכללות ואונברסיטאות, חברות הייטק, כל חדר ישיבות, מטבחים, חדרי ילדים, בתי ספר, משרדים ממשלתיים, מעצבי פנים ועוד.

אתם מוזמנים לבקר בעמוד לוחות הזכוכית שלנו ולהתרשם ממגוון הגדלים והסוגים.

לוחות מחיקים ניידים ופליפצ'ארט

נחלק את הקטגוריה הזו ל-2 חלקים, לוחות פליפ-צ'ארט ולוחות גדולים יותר.


לוח זכוכית מחיק פליפ צ'ארט נייד על גלגלים
לוח מחיק נייד פליצ'ארט מזכוכית על גלגלים

לוח פליפ צ'ארט הוא לוח בגודל סטנדרטי של 70/100 כגודל בלוק הנייר שתולים עליו, כך שלוחות מחיקים ופליפצ'ארט יהנו מהיתרונות של לוח מחיק ומהאפשרות לתלות בלוק של נייר ולהעביר דפים.

לוחות הפליפצ'ארט שאנו משווקים הם גם לוחות מחיקים, גם ניתן לתלות בלוק דפים וגם מגנטיים. לוחות אלו מגיעים עם משטח כתיבה מעץ או מזכוכית – עם כל היתרונות שלה שנמנו מעלה. ישנם לוחות על גלגלים ולוח על 3 רגלים טלסקופיות שמתקפל לדו ממדי ונוח לשינוע (בשימוש רב אצל צלמי מגנטים ומרצים שמתניידים).


ביקליר Bclear לוח זכוכית מחיק נייד על גלגלים דו צדדי
לוח מחיק נייד דו-צדדי

לוחות ניידים גדולים (החל מ 90/120 ס"מ ועד 90/180 או 120/150) מגיעים גם הם עם משטחי כתיבה מעץ (רגיל) או זכוכית, הם דו צדדיים, מגנטיים ועל גלגלים עם נעילה כך שנוח לשנע אותם במרחב וגם לקבע למקום בעת השימוש.

אתם מוזמנים לבקר בעמוד הלוחות הניידים שלנו ולהתרשם ממגוון הגדלים והסוגים.

אגב יש לנו גם לוחות נעיצה מעוצבים ומיוחדים, ניתן לקורא עליהם במאמר הזה.


 

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Commentaires


bottom of page