חיפוש
  • DEB המומחים ללוח מחיק

מהם היתרונות של לוחות מחיקים ניידים ומתי לוח נייד מתאים יותר?לוחות מחיקים ניידים מגנטיים דו-צדדים של המותג Bclear
לוח נייד מגנטי דו-צדדי

בואו נעשה סדר בעולם הלוחות הניידים

מה עדיף לוח מחיק נייד מזכוכית או מפורמייקה? מתי עדיף בלוח מחיק נייד ומתי לבחור בלוח מחיק תלוי? האם כל לוח מחיק נייד הוא גם לוח מחיק מגנטי?על מה מוצב הלוח המחיק הנייד? יש ללוח המחיק "רגליים" וחצובה או גלגלים? ומה זה לוח פליפצ'ארט?

לוח מחיק לא חייב להיתלות על הקיר. עולם הלוחות המחיקים התפתח מאד בשנים האחרונות. קולקציית הלוחות המחיקים הניידים ולוחות הפליפצ'ארט כוללת מגוון דגמים, איכותיים ומעוצבים. המשותף לכל הלוחות המחקים הניידים שהם נישאים "רגליים". לחלקם יש חצובות וחלקם על גלגלים. בלוחות הניידים כמו בלוחות המחיקים הקבועים האיכות קובעת וההתאמה המדויקת לצרכים.

לוח מחיק נייד מזכוכית או פורמייקה?

לוח מחיק נייד עשוי משני חומרי גלם עיקריים – זכוכית או פורמייקה. ללוחות מחיקים ניידים מזכוכית יש יתרונות רבים:

- זכוכית אקסטרה קליר במראה נקי עם גימור לבן-שלגי ובסגנון מבריק.

- זכוכית לא סופחת כתמי דיו והתוצאה היא לוח לבן השומר על מראה נקי ללא סימני מחיקה וכתמי צבע, גם לאחר שנים רבות. הלוחות המחיקים הניידים ה"רגילים", העשויים משכבת פורמייקה חלבית, שסימני המחיקה נשארים אחרי זמן קצר.


מתי עדיף בלוח מחיק נייד ומתי לבחור בלוח מחיק תלוי?

הבחירה בין לוח מחיק נייד, ללוח מחיק קבוע על הקיר, לרוב נגזרת מהצרכים, האילוצים ומהמיקום שמיועד ללוח.

- לוחות מחיקים ניידים משמשים משרדים שלא יכולים לתלות לוח מחיק על הקיר. סיטואציה שכיחה בעסקים עם קירות מזכוכית, קירות מעוגלים, קירות מעוצבים וכדומה.

- יתרון הניידות של הלוח גם משמעותי בחברות שעולה הצורך להעביר את הלוח מחדר לחדר בקלות.

- חיסכון במקום, גמישות ושימוש דו-צדדי, הן גם סיבות טובות להעדיף לוח נייד.

האם כל לוח מחיק נייד הוא גם לוח מחיק מגנטי? לא בהכרח. לוחות מחיקים ניידים רגילים, לא תמיד כוללים את יכולת המיגנוט. לוחות ניידים עם רגליים מהדור החדש, בעלי גב מתכת חזק, ולכן קל להצמיד מגנט. לוח מחיק נייד איכותי, בין אם הוא עשוי מזכוכית ובין אם מפורמייקה, הוא גם לוח מחיק מגנטי. זאת כמובן ככל שאתם בוחרים בחברה המשקיעה במוצרים בעלי סטנדרטים גבוהים. מהן המידות של הלוחות המחיקים הניידים? לוח מחיק נייד, ממש כמו לוח מחיק תלוי, זמין במבחר של מידות. החל מלוחות מחיקים ניידים בגדלים של 70/100 ס"מ או 90/120 ס"מ, וכלה בלוחות גדולים המציגים שטח פנים של 120/150 ס"מ. כמובן שישנן מידות ביניים. יש ללוח המחיק "רגליים", על גבי מה מוצב הלוח המחיק הנייד? לוח מחיק נייד יכול להיות מוצב על גבי חצובה ניידת או חצובה סטטית. ישנן חצובות טלסקופיות, המאפשרות כיוון מדויק של הגובה בהתאם למיקומו הספציפי של הלוח המחיק ביחס לקהל. החצובות הניידות מתניידות על גבי גלגלים והן בעלות מנגנון, הכולל מעצור לנוחות מקסימלית.


לוח פליפצ'ארט, מה זה בעצם?

לוח פליפצ'ארט הוא לוח מחיק נייד אשר שאפשר לחבר לו דפים. הפליפצ'ארט הוא בעצם לוח רב-תכליתי - גם לוח מחיק וגם לוח לכתיבה על נייר. הפליפצ'ארט הוא לוח פונקציונאלי, המשמש צרכים רבים ומטרות מגוונות.

חברת Bclear משווקת גם לוח פליפצ'ארט מזכוכית וגם לוח פליפצ'ארט סטנדרטי. שני סוגי הלוחות& מבוקשים מאוד בחברות ובקרב: עצמאים, מנחאים, מאמנים ויועצים. לוח פליפ צ'ארט הוא לוח מחיק נייד, אשר ניתן לאחסן בקלות ולקחת גם מחוץ למשרד ללא טרחה או מאמץ.


>> לקטלוג הלוחות Bclear

>> לייעוץ צרו קשר 052-3347579#לוח_מחיק #לוח_מגנטי #לוחות_מחיקים_ניידים #פליפצארט #לוח_מחיק_על_גלגלים #לוח_נייד #לוח_מחיק_למשרד #DryEraseBoard